Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


ΙΩΑΝΝΗΣ Α. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 GUANDA NA MERA

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ADMIN
Admin
ADMIN



GUANDA NA MERA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: GUANDA NA MERA   GUANDA NA MERA I_icon_minitimeΤρι Αυγ 07, 2012 7:23 pm

Το παλιό κουβανέζικο τραγουδάκι GUANTA NA MERA που άκουγα από το ραδιόφωνο του αυτοκινήτου μου, μου θύμισε πάλι τα παλιά, όπως κατηφόριζα την ανισόπεδη διάβαση
για να μπω στην εθνική οδό.
Μου θύμισε, εκείνο ακριβώς το απόγευμα με τη Λίνα, πριν από δώδεκα περίπου χρόνια!
Η γνωριμία μας έμελλε να περάσει από τα προκαταρκτικά στάδια, αργά αλλά σταθερά, να συνεχίσει στο φλερτ, στην αγάπη, στον έρωτα και να καταλήξει στο γάμο, στο αίσιο τέλος,
αν και εδώ που τα λέμε, πρέπει να είναι στην κυριολεξία, αίσια αρχή!
Εκείνο το ανοιξιάτικο απόγευμα...




Διαβάστε ολόκληρο το διήγημα κάνοντας κλικ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Για να ανοίξετε το κείμενο σε νέα σελίδα και να το διαβάσετε θα πρέπει να είστε μέλος
και να εχετε εγκατεστημένο το adobe reader το οποίο μπορείτε να το βρείτε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.johnparts.gr
 
GUANDA NA MERA
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙΗΓΗΣΗ ΣΕ: :: ΔΙΗΓΗΜΑΤΑ-
Μετάβαση σε: